OUR STORES

VISIT OUR NEW
STORE IN NEW YORK

294 Bay Meadows Ave.
Bay Shore, NY 11706

KARGO VEYA AMBAR TESLİMİ İÇİN

MERAK EDİLEN SORU VE CEVAPLAR

Teslimat süresi nedir?

Teslimat süresi, siparişinizi verdikten sonra işleme alınma süresi ve seçtiğiniz teslimat yöntemine bağlı olarak değişir. Genellikle siparişinizi aldıktan sonra 1 ila 3 iş günü içinde kargoya verilir. Kargo şirketinin hedef teslimat süresi ise adresinize bağlı olarak değişir.

Hangi kargo şirketiyle çalışıyorsunuz?

İstanbul içi servislerimiz mevcuttur, avrupa yakasına her gün, anadolu yakasına ise haftanın iki günü servis hizmeti verilmektedir. İstanbul dışı teslimatlar için ürününün ağırlığına göre kargo veya ambar firmaları ile gönderim yapılmaktadır. (Gönderimler karşı ödemelidir)

Kargo ücreti ne kadardır?

Kargo ücreti, siparişinizin boyutu, ağırlığı ve teslimat adresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Gönderim yapılmadan önce kargo veya ambar aracılığı ile fiyat belirleme işlemi yapılır ve size bilgi verilir, onayınız sonrası gönderim süreci başlamış olur.

Kargo takibi nasıl yapılır?

Siparişiniz kargoya verildikten sonra size bir takip numarası sağlanır. Bu takip numarasını kullanarak, kargo şirketinin web sitesinden veya mobil uygulamasından kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.

Kargo hasarlı geldi, ne yapmalıyım?

Kargonuz hasarlı geldiğinde, paketi teslim almadan önce kargo görevlisinin yanında hasar tespit tutanağı tutmanız önemlidir. Ardından, müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek durumu bildirmeniz gerekmektedir. Hasarlı ürünün değişimi veya iadesi için size yardımcı olacaklardır.

Kargo teslimatı hangi saatlerde gerçekleşir?

Kargo teslimat saatleri genellikle kargo şirketinin çalışma saatlerine ve teslimat bölgenize bağlı olarak değişiklik gösterir. Kargo şirketi genellikle iş günlerinde, genellikle sabah saatlerinden akşam saatlerine kadar teslimat yapar. Ancak, tam teslimat saatleri için kargo şirketiyle iletişime geçmek en doğrusudur.

KABLO FİYAT LİSTESİ

FİYAT TALEP FORMU

Fiyat talepleriniz için lütfen formu eksiksiz doldurun.

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adınız, Soyadınız